ГТЦ Хартија Шредер, Авто се Хранат+, 150 Лист Капацитет, Супер Cross-Cut, Home Office Шредер, 150X (WSM1757604)
Свеж

ГТЦ Хартија Шредер, Авто се Хранат+, 150 Лист Капацитет, Супер Cross-Cut, Home Office Шредер, 150X (WSM1757604)

DEN 8025.12

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .АВТО FEED – Само оџакот, затвори и ги уништите!Место до 150 листови хартија во авто храна комората.Затвори ја вратата и да одиме подалеку.Прирачник за храна опција ви овозможува да го хранат до 8 листови одеднаш.СУПЕР CROSS-CUT – супер крст-намалување на стил делите обезбедува P-4 Ниво на Безбедност, што создава 5/32" x 1 3/16" големина shreds.Одлично за сечење на доверливи информации во домот. 30 МИНУТА се КАНДИДИРА ВРЕМЕ – Со импресивен се кандидира време и огромна само 11,6 галон за отпадоци, можете да ги уништите подолго без запирање.Само да се вчита вашиот трудови, притиснете start (старт), и одиме подалеку.УЛТРА-ТИВКО – Дизајнирани со почетниот во предвид, оваа машина работи ултра-тивко.Ова го минимизира бучни одвлекување на вниманието да ви помогнат да останат фокусирани и на патеката.СИГУРЕН КАРАКТЕРИСТИКИ – А вентилаторот за ладење, индукција на моторни, џем превенција карактеристики и корпа полна сензор направи едноставна операција.Лесно да ги делите хартија клипови и staples.Разделувајте кредитни картички преку прирачник фидер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: