Fellowes LX21M Powershred Микро Намали 16 Лист Хартија Шредер (Црна)
Свеж

Fellowes LX21M Powershred Микро Намали 16 Лист Хартија Шредер (Црна)

DEN 636.00

Достапно е за нарачката

100% џем доказ хартија шредер со Intelli Bar патентиран одговорно технологија shreds до 16 листови хартија по помине во 5/32" x ½ " микро-честички се намали за супериорен безбедност.Shreds staples, хартија клипови, кредитни картички и несакана пошта.Safe Sense спречува уништувањето, кога на рацете или шепи допир на хартија влез.Ефикасност метар покажува потенцијал за зголемување на лист капацитет и го спречува прекини со укажување кога бин капацитет и да ја стартувате време се приближува кон граница.Shreds непрекинато до 20 минути.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: