BONSEN 16-Лист Супер Микро-Намалување на Хартија Шредер, Високо ниво на Безбедност P-5 Тешки Шредер за Статистика, 30-Мин Работи Време, Ултра Тивок Комерцијални Шредер со 7
Свеж

BONSEN 16-Лист Супер Микро-Намалување на Хартија Шредер, Високо ниво на Безбедност P-5 Тешки Шредер за Статистика,

DEN 6479.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Максимална Безбедност】Високо ниво на безбедност P-5 обезбедува со крајна заштита на доверливи информации подобро од P-4. Оваа супер microcut хартија шредер shreds 16 листови хартија по помине во 5/64" x 15/32" супер микро-честички се намали за супериорен безбедност; исто така и ги уништува кредитни картички, несакана пошта, сметки, staples. 【30 Минути Трчање Време】тешки-должност за статистика шредер, со напреден систем за ладење и моќен мотор може да работи континуирано за 30 минути без прегревање прашања.Сигурен тешки хартија шредер за статистика, мала канцеларија и home office. 【Тивка Работа лесна-за-разбере LED индикатори (прегрее, преоптоварување, бин отворен, корпа полна). 【Висок Квалитет и 1-годишна Гаранција】телото е направен од екслузивно ABS пластика, кои испорачуваат не-deformable изградба, долготрајна издржливост.Издржливи nitrided челик нож го прави сечење повеќе ефикасни и моќни.BONSEN shredders обезбеди една година грижете се-бесплатно гаранција.Ве молиме слободно контактирајте со нас, без оглед на тоа дали се вратите прозорецот е затворен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: