Тешки Хартија Шредер, bonsaii 12-Лист 25 Минута Микро Сечење Хартија Шредер за Домашна Канцеларија Тешки со 5.2 Литри Pullout Кошница & 4 Casters, Анти-Џем Кредитна Картичка Пошта ?
Свеж

Тешки Хартија Шредер, bonsaii 12-Лист 25 Минута Микро Сечење Хартија Шредер за Домашна Канцеларија Тешки со

DEN 616.80

Достапно е за нарачката

【12-Лим Сечење Капацитет】Со големина од 220(L) * 4.0(W) mm хартија влезот, bonsaii 12 Лист Хартија Шредер shreds хартија во ситни парчиња, ги уништува staples, хартија клипови, кредитни картички.Идеален за домашна употреба (office use. 【25 Минута Континуирано Сечење】Опремени со напредна турбина правец на систем за ладење, 12 лист Тешки Хартија Шредер континуирано работи на пат до 25 минути без запирање shreds до 1950 година лист со брзина од 12 лист/9s.Документ mail шредер за домашна употреба (office use тешки. 【Високо ниво на Безбедност P-4 Ниво】Микро Сечење Хартија Шредер shreds хартија во мали честички мерење 5/32 x 15/32 инчи (4 x 12mm) без хартија џем, во голема мера ја штити приватноста на вашите датотеки. 【Големи Wastebasket & Универзална Casters】5.2 Литри 20 Литри Големи Повлекување од Кошница може да има 330 листови А4 хартија за помалку чести празнење.На транспарентен прозорец, го прави лесно да се види кога бин е полн со хартија за белешки.Доаѓа со 4 lockable универзална casters, на Тешки Шредер лесно да се движите и да се заклучува во место. 【Безбедно Заштита за Поширокото Користење на Живот】Прегревање и преоптоварување термо заштита и механичка заштита се опремени со LED индикатори, bonsaii Хартија Шредер автоматски ќе се јават за да се избегне преоптоварување & прегревање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: