Boxis AutoShred 90-Лист Авто Се Хранат Microcut Хартија Шредер
Свеж

Boxis AutoShred 90-Лист Авто Се Хранат Microcut Хартија Шредер

DEN 3261.12

Достапно е за нарачката

Авто-хранење фах ќе се одржи до 90 листови хартија и автоматски ќе започне уништување на вашите документи една страница, во време, со брзина до 11 метри во минута.Прирачникот фидер може да уништи до 8 листови во исто време.Авто-делите има 10 минута континуирано се кандидира време.Прирачник делите има 3 минута континуирано се кандидира време.На излади период е 60 минути.Ова е личен или еден корисник канцеларија шредер.Автоматско напред и рикверц начини да се намали ризикот од метеж.Микро-сечење, Din ниво на P-4 Високо ниво на безбедност.Бонус Понуда : Вклучува бесплатно 12 пакет на Shred Care бренд лубрикант листови и 1 примерок на Shred Care бренд отпад лагер за лесно отстранување на отпадот.Сите shredders се тестирани во фабрика за производство за обезбедување на квалитет, наоѓање на мала количина на хартија, остатоци во секачи или отпад кошница е сосема нормално.За било какви прашања во врска со производот можете да се јавите на продавачот директно.Можете да го направите со кликнување на продавачот име : Paper Jet и кликнете на постави прашање копчето.Најмногу проблеми се решаваат со нашиот тим за поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Olympia PS 53 CC Шредер
Свеж
Olympia PS 53 CC Шредер
Достапно е за нарачката
DEN 1783.20
Оценка на купувачите: