Wowxyz Shrink Wrap Кеси 4X6 Инчен 200 Компјутери Сапун Одлуки Пакување Јасно Пластика Топлина Намалување на Завиткување Филм потрошен материјал за Домашно Свеќа, Бања Бомба, ?
Свеж

Wowxyz Shrink Wrap Кеси 4X6 Инчен 200 Компјутери Сапун Одлуки Пакување Јасно Пластика Топлина Намалување на

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Топлина Shrink Wrap Торба Информации : Големина : 4 x 6 инчи, Пакет : 200pcs/торба, Материјал : висок квалитет безбедно, nontoxic, без мирис, здрав ПВЦ; Боја : Јасно.Одличен Материјал за Пакување, за да Заврши Предмети Убаво и Професионални:Овие Јасна Топлина се Смалуваат Обвива торба ви помогне да ги задржи на прашина далеку, и им дава професионална, готовиот изглед на производи, совршен за мали бизниси, домашно подарок.Лесен За Користење : Стави предмети да се намали wrappers кеси, печат се намали торби и отсечени вишокот дел со импулс топлина sealer машина,а потоа користете топлина пиштол или топлина тунели или фен за коса да се намали.Совети : Работел користејќи фен за коса, но подобро со топлина пиштол.Се работи за Неправилен Облик Предмети : Овој торби имаат висок намалување стапка и многу здрав, може да пакет чудни форми или висок раст нерегуларни предмети, но нема да биде раскинат.Широка Употреба : Тие се совршени за пакување на домашен бар сапуни, бања бомби, Мали Подароци, Свеќи,како и други Домашни или DIY Проекти.Wowxyz е професионална shrink wrap кеси снабдувач за многу години.Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетни, ефективни производи да се задоволат потреби на корисниците, како и серија на пакување решенија за нашите клиенти.Им помогне да заврши предмети убаво и професионални.Производ основни информации : Големина : 4x6 инчен Пакет : 200 компјутери/кеса Материјал : висок квалитет безбедно, nontoxic, здрав ПВЦ Како Да го Користите : 1.Стави предмети да се намали wrappers кеси. 2.Печат се намали торби и отсечени вишокот дел со импулс топлина sealer. 3.Користете топлина пиштол или топлина тунели или фен за коса да се намали.Совети : Работел користејќи фен за коса, но подобро со топлина пиштол.Широка Употреба : Овие се намали заврши пошта се совршени за пакување на домашен бар сапуни, бања бомби, Мали Подароци, Свеќи, шишиња и други Домашни или DIY Проекти.Исто така, се работи за неправилен облик предмети.Достапно во 3 големини и со различни пакет : 4x6 инчен/ 6x6 инчен/ 10x14 инч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.