Tgoon Антената на Безжичниот Полнење Серпентина Погодно Антената на Безжичниот Полнење Кабел Сигурен Трајни Преносни Безбедно за Телефонот
Свеж

Tgoon Антената на Безжичниот Полнење Серпентина Погодно Антената на Безжичниот Полнење Кабел Сигурен Трајни

DEN 1413.60

Достапно е за нарачката

Секој производ е тестиран пред пратката и совршено се вклопува со телефонот.Погоден за S8 G950 F/G950 U телефон.Усвојување на високо квалитетни материјали и парична казна изработка, издржливи и сигурни.Лесно да го инсталирате, и професионална инсталација се препорачува.Тоа е замена на дел за да се поправи антена проблем на безжичен полнач или NFC функција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.