Tgoon Сигурен Трајни Преносни Долг животен Век Антената на Безжичниот Полнење Кабел за Антена за Безжична Полнење Серпентина Безбедно за Телефонот
Свеж

Tgoon Сигурен Трајни Преносни Долг животен Век Антената на Безжичниот Полнење Кабел за Антена за Безжична Полнење

DEN 1932.00

Достапно е за нарачката

Лесно да го инсталирате, и професионална инсталација се препорачува.Погоден за S8 G950 F/G950 U телефон.Усвојување на високо квалитетни материјали и парична казна изработка, издржливи и сигурни.Секој производ е тестиран пред пратката и совршено се вклопува со телефонот.Тоа е замена на дел за да се поправи антена проблем на безжичен полнач или NFC функција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.