Cardfight Претходница 200 Картичка Нација (Премиум Формат Клан Микс) Пакет Многу [Брант Портата]
Свеж

Cardfight Претходница 200 Картичка Нација (Премиум Формат Клан Микс) Пакет Многу [Брант Портата]

DEN 165.12

Достапно е за нарачката

180 Комонс, 15 Rares, & 5 Holographics.Карактеристики кланови на Брант Порта : Нова Grappler, Димензија Полицијата, & Линк Џокер.Овој пакет е фокусирана на премиум формат.Еден пакет на 200 картички (180 Комонс, 15 Rares, & 5 Holographics) се фокусираше на кланови на Брант Портата (Формално позната како Star Портата) : Нова Grappler, Димензија Полицијата, & Линк Џокер.Одличен избор за оние кои се заинтересирани во Cardfight!!Претходница е Премиум Формат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.