НК НК Сирење Одбор Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нож Крекери Машина Дрвени Сирење Одбори и Knif Сет за Готвење Алатки за Housewarming Дома Кујната Готвење Неколку
Свеж

НК НК Сирење Одбор Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нож Крекери Машина Дрвени Сирење Одбори и Knif Сет за Готвење

DEN 1164.96

Достапно е за нарачката

Овие кујнски алатки се отстранува и лесно да се чисти.Тие се добар помошник за свежа рака-сечење и вкусни готвење.Ова е сет на сечење на колата и е изработена од високо-квалитетни материјали и издржливи.Сирење Одбор со 4 убаво направена од нерѓосувачки челик сирење , дрвена рачка со мазна surfacen лесно да се зафат. 3 страна на линискиот рабови може да се одржи крекери,хрупкави леб чипови и парчиња месо.Опис : - Ова е сет за сечење на табли и изработена од високо-квалитетни материјали и издржливи. - Сирење Одбор со 4 убаво направена од нерѓосувачки челик сирење , дрвена рачка со мазна surfacen лесно да се зафат. - 3 страна на линискиот рабови може да се одржи крекери,хрупкави леб чипови и парчиња месо. - Овие кујнски алатки се отстранува и лесно да се чисти. - Тие се добар помошник за свежа рака-сечење и вкусни готвење.Спецификација : - Боја : дрво боја - Материјал : Bamboo Size Табела : 355x280x15mm/13.98x11.02x0.59inch Package Вклучува : 1 Парче Бамбус Сирење Board Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Основни својства

- Color:
wood color
- Material:
Bamboo
Size Chart:
355x280x15mm/13.98x11.02x0.59inch :
Package Includes:
1 Piece Bamboo Cheese Board :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Тие исто така купуваат со овој производ.