СКАРА Иднина 5 Pack Скара Ignitor Electrode Замена на комплет со Жица за Home Depot Nexgril 720-0830H, 720-0830D, 720-0888, 720-0888N и Повеќето Nexgrill Скара Модели
Свеж

СКАРА Иднина 5 Pack Скара Ignitor Electrode Замена на комплет со Жица за Home Depot Nexgril 720-0830H, 720-0830D,

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Оглас за 5-pack electrode igniters со жици (31.5"), завртки (ореви и завртки) се вклучени.Скара electrode ignitor замена за Повеќето Nexgrill 5 Режач Скара Модели, Home Depot Nexgrill 5 Режач 720-0888 720-0888 N, 4 Режач 720-0830 H 720-0830 D.Скара Igniters за Nexgrill Замена на Делови 720-0697, 720-0697 E, 720-0737, 720-0783 E, 720-0825, 720-0830 A, 720-0830 D,720-0830 H, 720-0864, 720-0882 A, 720-0882 S, 720-0888, 720-0888 A, 720-0888 N, 720-0894 F, 720-0896, 720-0896 B, 720-0896 C, 720-0896 E, 720-0898, 720-0925, 7200697, 7200737, 7200825 Гас Скара Модели.Премија и издржливи керамички electrode со жица и навртки, многу лесно може да се инсталира.Резервни замена, ве Молиме проверете и да се споредат димензии со вашите оригинални делови пред место цел.Големина : Igniter.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.