Gaoykai Пондерирана Скокаат Јаже за Рачка,Прилагодлив TPU Челичното Јаже со Имајќи Удобно Пена Справи со Јаже Скокнеш за Тренинг и Фитнес Тренинг за Мажи, Жени и Деца
Свеж

Gaoykai Пондерирана Скокаат Јаже за Рачка,Прилагодлив TPU Челичното Јаже со Имајќи Удобно Пена Справи со Јаже

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Пондериран скокаат јаже: тренингот со овој скок јаже, ќе sculpt вашиот рамењата, градите, рацете, и нозете да се задржи вашето тело здрав и тенок, презентирање поглед полн со engery.Брзина скокаат јаже:скок јаже се справи со е професионална имајќи систем и оптоварување тежина јаже скокнеш со 2x85g оптоварување со Железо блок (ако сакате лесен деца скокаат јаже, тоа може да биде случаен да се преземат за разлика).Се справи со:Пондерирана скокаат јаже напредни се справи со собранието за побрзо скокање со користење на челик цилиндар конструкција за лесно прилагодување и брзина скокнеш.Ќе забележите колку полесно е да се забрза скокаат, дали трикови, или едноставно да добие срце-транспорт на тренингот.издржливи : ова јаже кабел е изработен од квалификуван згусне СТП опфатени челик жица, нема штета и потрајни,Забелешка : за Да се прилагоди на должината на јажето, користете жица секачи да се отсечени од вишокот на јаже.Купи со доверба : 100% гаранција за квалитет.Ние имаме долгорочна гаранција за квалитет - 12-Месечна Гаранција,Може да се молам нека konw ако има било какви прашања, прашање или загриженост.Нашата поддршка на корисниците тим стои со да ви помогне.Имате никаков ризик да се обиде!овој лесен скокаат јаже одговара за сите бади(почетници & напредни, мажи & жени, возрасни & деца), како и за секоја горење калории тренингот програма( фитнес тренингот, скокање вежба, скокнеш,).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.