JWDYA Скокаат Јаже со Дрво се Справи и Кожа Јаже Прилагодливи Брзина Скок Јажиња за Жени Мажи Вежба Обука Фитнес Салата
Свеж

JWDYA Скокаат Јаже со Дрво се Справи и Кожа Јаже Прилагодливи Брзина Скок Јажиња за Жени Мажи Вежба Обука Фитнес

DEN 3390.96

Достапно е за нарачката

Елегантна и елегантен изглед, практична и издржлива. 720 степен бариера-слободен ротари транспорт се осигура дека ќе се движат повеќе непречено.Прилагодлив, удобно,трајни,и cowhide јаже, со голема мазност, анти-ликвидација, фирма и не е лесно да се фрактура, екстра челик жица може да се отсече со менгеме на назад.Одлично за фитнес тренинг, bodybuilding, кардио вежби било аеробен тренинг активности.Ефикасно изгори вашиот калории, погодни за домашна и надворешна тренингот.Безбедност јаже скокнеш дизајнирани со дрвени рачки без боја (не-токсични и odourless) се удобно за сите рака големини Лесни памук плетенка јаже се движи убаво.Елегантна и елегантен изглед, практична и издржлива. 720 степен бариера-слободен ротари транспорт се осигура дека ќе се движат повеќе непречено.Прилагодлив, удобно,трајни,и cowhide јаже, со голема мазност, анти-ликвидација, фирма и не е лесно да се фрактура, екстра челик жица може да се отсече со менгеме на назад.Одлично за фитнес тренинг, bodybuilding, кардио вежби било аеробен тренинг активности.Ефикасно изгори вашиот калории, погодни за домашна и надворешна тренингот.Безбедност јаже скокнеш дизајнирани со дрвени рачки без боја (не-токсични и odourless) се удобно за сите рака големини Лесни памук плетенка јаже се движи nicely Shape вашата кардио издржливост, издржливост и speed Great избор за бокс, ММА и крстот обука.Обезбедува повеќето удобно спортски искуство.Одлично за повеќето век (возрасни, мажи, жени, момчиња и девојчиња) и на сите нивоа на искуство.боја : Сребрена handlematerial : Cowhide + солидна woodsize : 300cm Package Содржина : 1* Префрли се Rope Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.