Анти Шпионски Детектор,Баг Детектор,M8000 RF Сигнал Детектор на Анти Следење на Силни Магнетни Детектор за Безжичен Аудио Бубачки Камера Детектор Пронаоѓач со Екстра
Свеж

Анти Шпионски Детектор,Баг Детектор,M8000 RF Сигнал Детектор на Анти Следење на Силни Магнетни Детектор за Безжичен

DEN 2052.00

Достапно е за нарачката

Лесен за употреба,со коишто се слушаат ѕвончето аларм и вибрации алармот,поблиску на детектор за да уред,поголем и побрз алармот станува.Точно лоцирање на скриени уреди во вашиот дом и автомобил.★【2021 Надгради Анти Шпионски Детектор】 : Seesii M8000 анти шпионски детектор користи германски напредна технологија, изграден во последната надградена чипсет, кој може да обезбеди вештачка интелигенција анализа, силна анти-мешање, висока чувствителност, широк фреквентен откривање спектар и подолго работно време.Многу лесно да се работи. ★【Долг Режим на Батеријата & Зедницата Гаранција】 : анти следење детектор има вграден-во 3.Нашите производи имаат една година гаранција,најдобра услуга за нашите клиенти е наша цел, ако имате било какви прашања во врска со нашите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Дефинитивно предмети за вашето патување и престој во хотел.можете да го користите каде што немаат доверба во вашата околина, Тоа е совршен подарок за деловни луѓе, политичари, девојки, љубовници, колеџ студенти и деца.7 V 1500 m Ah литиум полимер батерија, поддршка за 8-10 часа континуирана работа и standby-време е за 7 дена.Континуирано прилагодување на откривање на осетливост од висок кон низок да се скрати откривање спектар. ★【Широка Примена】 : Ова RF Детектор може да се користи во домови, канцеларии, хотели, мотели, автомобили, бањи, облекување соби, деловни преговори, доверливи состаноци, воени области, владини агенции, забава места или како дневен скенер. ★【Лесен За Употреба,Мини & Преносни】 : Мини и пренослив дизајн,може да се земе безжичен аудио бубачки камера детектор пронаоѓач на било каде сакате. ★【4 Откривање на Сцени & LED Шарени Екран】 : Оваа скриена камера детектор има 4 откривање на методи:RF сигнал откривање, Магнетен сигнал откривање, Автоматска детекција и инфрацрвени откривање на екстра мини анти шпион камера.Осетливоста може да се прилагоди за да се задоволат откривање спектар.Дојде со LED дисплеј, три опасност нивоа покажа на тоа, кога скриени уред е откриен, на сигнал и led ќе укажуваат на поголема опасност ниво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.