labtechsales Фесто GRLA-1/4-QS-6-D Една-Начин на Проток Контрола Вентил 193146
Свеж

labtechsales Фесто GRLA-1/4-QS-6-D Една-Начин на Проток Контрола Вентил 193146

DEN 1485.60

Достапно е за нарачката

Бренд : Фесто.Mpn : 193146. Оваа Фесто GRLA-1/4-QS-6-D Една-Начин на Проток Контрола Вентил 193146 е во неискористени состојба и е загарантирана да биде целосно функционална.Овој објект потекнува од големите фармацевтски компании кои имале вишок на нови стари акции инвентар.Ние поттикнуваме клиенти за да ги видите сите фотографии како тие покажуваат севкупната состојба, вклучени додатоци, и корисни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.Извезени Од Страна Export Your Store.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.