Sleeve Лого, I. D. 1, L 1, PK3
Свеж

Sleeve Лого, I. D. 1, L 1, PK3

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

Цена За : Секој Објект : Ракав Имајќи Го Надвор Кол. : 1-1/8" Макс.Pv : 50, 000 Подмачкување : SAE 30 Масло Темп.Опсег (F) : 10 до 220 Материјал : Прав Метал Бронза (SAE 841) Должина на : 1" Внатре Кол. : 1" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.