Kotobukiya Megami Уред: Магичен Baselard Пластични Модел Комплет,Multicolor
Свеж

Kotobukiya Megami Уред: Магичен Baselard Пластични Модел Комплет,Multicolor

DEN 1799.76

Достапно е за нарачката

На Kotobukiya Јапонски увоз.Направен во соработка со Megami Уред, Рамка Оружје Девојка, и M. S. G. Вклучува магичен девојка-тематските Проширување Оклоп Тип E (Облечи Вер.) и Alnair Род.Здолниште и панделка делови се артикулирани да се приспособат на акција пози.Магичен ефект делови се направени од јасно црвена пластична и доаѓаат во три големини, како и различни форми, сите опремени со 3мм зглобовите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.