Kotobukiya Hexa Опрема: Гувернерот Оклоп Тип Пешак А1 Верзија 1.5 1:24 Пластични Скала Модел Комплет, Multicolor
Свеж

Kotobukiya Hexa Опрема: Гувернерот Оклоп Тип Пешак А1 Верзија 1.5 1:24 Пластични Скала Модел Комплет, Multicolor

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

На Kotobukiya Јапонски увоз.Главата, горниот дел на раката, бедро, стомакот и crotch оклоп беа сменети од PVC да ГЛАСАЧКО место за полесно прилагодување.Главата е лиен во три бои, и назад hexagram конектор е променет до 3мм-вратило конектор.Jointing беше подобрена во области како на вратот и половината оклоп.Мерки 3" високи кога се составуваат и карактеристики 26 поени на артикулационите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.