Airfix 88mm Пиштол & Трактор 1:76 Гроздобер Класици Воена Пластични Модел Комплет A02303V
Свеж

Airfix 88mm Пиштол & Трактор 1:76 Гроздобер Класици Воена Пластични Модел Комплет A02303V

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

Уживајте во носталгија со оживување на овој класичен пластични модел.Кутии функција оригинални слики од страна на импресивен опсег на уметници.Од раните 1950-тите, Airfix има произведено стотици фантастична модели, низ многу различни категории и поголемиот дел од овие алатки се уште постојат, и користење на овие алатки се како Гроздобер Класици да се направи.Многу од овие модели се малку повеќе предизвик за денес е modelers, но тоа е дел од овој брилијантен хоби е забавно.Со некои прекрасни "само произведени од страна на Airfix" предмети да дојде, возбудата е навистина зграда!.Сликата е потребно : да, бои треба да се купи одделно.Кутија ќе ги вклучуваат година дека комплет за прв пат се појави на пазарот, плус носат модерна Humbrol боја референци.Сликата е потребно : да, бои треба да се купи одделно.Humbrol Бои, потребни се наведени на надвор од кутијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.