Бебе Заврши Превозникот - Сите во 1 Еластичен Бебе Прашка - Бебе Превозникот Прашка - Бебе Превозникот Заврши - Бебе Превозници за Новороденче, Бебе - Бебе Носителот Р
Свеж

Бебе Заврши Превозникот - Сите во 1 Еластичен Бебе Прашка - Бебе Превозникот Прашка - Бебе Превозникот Заврши

DEN 647.04

Достапно е за нарачката

Stretchability : се Протега да се вклопи удобно без движење ограничувања.Истражувањата покажуваат дека babywearing редовно помага во вашиот детето развојни раст.Breathability : Високо дише, погоден за сите-година.Смирува Fussy и Плаче Бебиња – Одговара за употреба од новородените сите на патот до 35 кг.Лесна : Носете удобно во текот на целиот ден долго.Само Правото Водат – Нашето бебе заврши превозникот е специјално дизајнирана за користење на еластичен но цврсти ткаенина значи дека бебето е на телесната тежина нема да вирус твоите грбот и рамениците по подолг период на употреба.Нашето бебе превозникот прашка е специјално дизајниран за да го дистрибуирате вашето бебе тежина рамномерно додека да остане во рацете слободни.Оваа флексибилност го прави нашето бебе заврши удобно и сигурно.Овој посебен момент создава дури и посилна врска за вас и вашето бебе.Ергономски : Дизајнирани за грбот и рамото поддршка.Креиран од страна на родителите, за родителите, Kea Babies Заврши Превозникот ви овозможува да одат за вашиот презафатен ден со леснотија, знаејќи дека вашето бебе да се чувствува безбедно и сит десно од вас.Навиват може да се удвои, како доењето капак и постпартална стомак појас, премногу!.Совршен Бебе Туш Подарок – Ова бебе заврши превозникот доаѓа во симпатична подарок кутија и го прави внимателен и корисни подароци за сите нови родители.By да се биде близу до вас, вашето бебе да научи да биде приврзан, и ќе бидете изненадени од сладок начините на кои тие ви покаже љубов.Постојана светлина лулка и на babys исправена позиција помага да се протера вишокот воздух, природно, одличен начин да се ослободат colic.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.