HBG HANDBAIGE Моќен Риболов Slingshot Отворено Катапулт Стрелаштво Slingbow Стрели Муниција 2 in1 Slingshot со Стрелка Четка,Риболов Ролна,Риболов Ролна Багажник,Светлото,4 Замена Бенд
Свеж

HBG HANDBAIGE Моќен Риболов Slingshot Отворено Катапулт Стрелаштво Slingbow Стрели Муниција 2 in1 Slingshot

DEN 2517.12

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 1 * снимање риба slingshot ,1 * стрелка четка,1 * риболов ролна ,1 * риболов ролна багажник,1 * светилка,2 парчиња муниција гума бендови,2 парчиња риболов гума бендови.Мулти-функција : тоа не само што може да се користи за снимање челични топки, но, исто така, снимањето стрели!Стрелката четка може брзо да се расклопуваат, отстранете ја стрелката четка може да се пука челик топката , инсталирајте стрелката четка може да се пука стрели.Совршен конфигурација : slingshot доаѓа со цел помогне, која може подобро да ви помогне да пука.пакет вклучуваат риболов ролна и светлото ,може да погоден за сите видови на комплицирани услови.Примена : се Користи за отворен опстанок,конкуренцијата и лов, исто така и за бутик колекција.Одличен бренд служба : Ние може да обезбеди гаранција услуга за период до две години.Снимање Риба Slingshot : Материјал : Алуминиум & ABS Пластика Функции : Пукање риба или стрели, забава Мулти-функција : тоа не само што може да се користи за снимање риба, но, исто така, снимањето стрели!КОЛИЧИНА : 1set Пакетот вклучува : 1 * снимање риба slingshot 1 * стрелка четка 1 * риболов ролна 1 * риболов ролна рек 1 * светилка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.