Силен Забава Зло Создателот Дрвени Играчки Slingshot Вистинско Дрво и Мека Пена Топки
Свеж

Силен Забава Зло Создателот Дрвени Играчки Slingshot Вистинско Дрво и Мека Пена Топки

DEN 478.80

Достапно е за нарачката

Класичен Играчка Направи Подобро за Модерните Деца - автентичен дизајн ги исполнува возбудлива пена пукање акција!.Висока-Перформанси Акција, за неколку Часа на Забава - уникатен дизајн само пука мека пена топки над 25 метри!.Го прави Голем Дар - обичај печатени slingshot е спакувана во убава лесно да се заврши кутија.Вклучува Класичен Slingshot, 4 мека пена топки, и складирање торба.Направени со Вистинско Дрво изработени со врвен квалитет материјали за премија игра производ!.Slingshot : навистина класичен играчка.Вид на играчка која им овозможува на децата да играат како деца.Современите деца, тие заслужуваат да се игра со Slingshot премногу.Подобро Slingshot!Среќа, тоа е само она што ќе го најде : Направени во САД од вистинско дрво и мека пена, на Зло Создателот промовира старомодна забава со здрава чувство на авантура.Вид на автентични, активна игра која дава право на децата.И со уникатен дизајн кој само пука мека пена топки, тоа е безбедно и во затворени простории како и надвор, па родителите можат да сакаме Зло на Одлуки, премногу.На богати бои на Зло Создателот Класична Серија дизајни изгледа неверојатно во рака, пукање надвор од џеб или да се чека на следната авантура на публикации.Ни веруваат, вашите деца ќе имаат бескрајни часови на активна забава со нашите Зло Создателот slingshot, па да го изберете вашиот омилен Зло Создателот и да се направи малку зло денес!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.