ucho Професионални Slingshot во Собата,Отворено Лов Прашка Shot со Висока Брзина Катапулт за Возрасни и Деца
Свеж

ucho Професионални Slingshot во Собата,Отворено Лов Прашка Shot со Висока Брзина Катапулт за Возрасни и Деца

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Нашите професионални slingshot за лов со широк лак дизајн и трокреветни сила гума бендови,ергономски обликувани стабилна прилагодлива рачка зафат се чувствува моќно и удобност во својата рака;.Виткање slingshot,лесен за употреба и удобен за носење,со ласерски светилка носителот,те прави прецизност лов дури и во ноќен живот;.Магнетни кожа дизајн задржи лов slingshot муниција и,рефил slingshot побрзо.и водење тресат и се фрламе не влијае да се користи;.Се користи за отворен конкурс,фитнес катапулт,забава, конкуренцијата и лов, исто така и за бутик колекција.Забрането е да се користи овој производ во секој случај дека не се во согласност со локалните, државните и федералните закони и прописи.Ова не е играчка,Децата треба употреба под надзор на возрасните.Професионални Slingshot во Собата,Отворено Лов Прашка Shot со Висока Брзина Катапулт за Возрасни и Деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.