Beeman Marksman Laserhawk Виткање Slingshot
Свеж

Beeman Marksman Laserhawk Виткање Slingshot

DEN 361.92

Достапно е за нарачката

Калено челик јарем за максимална сила.Шарки рака поддршка огради за складирање.Највисок квалитет на тубуларна удар бендови.Црна големо влијание пластични прст ритам рачка за цврст и удобен зафат.Ќе пука 1/4" и 3/8" челик шут.Замена бенд дел број 3330. Калено челик јарем и арм поддршка.Највисок квалитет на тубуларна удар бендови.Арм поддршка дизајниран за удобност и поголема брзина.Пати-up дизајн за лесна за складирање и за носење.Проверете airgun ограничувања листа.Дизајниран за лесен за складирање и за носење, шарки рака поддршка огради за практично складирање.Лиен прст линискиот зафат за дополнителна удобност, калено челик јарем и рака за поддршка, највисок квалитет тубуларна удар бендови пука 1/4" и 3/8" челик шут.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.