Slingshot Муниција Топката 2100PCS Природни Глина Slingshot Муниција 3/8 инчи Biodegradable Глина Топката 9mm-10мм
Свеж

Slingshot Муниција Топката 2100PCS Природни Глина Slingshot Муниција 3/8 инчи Biodegradable Глина Топката 9mm-10мм

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Дијаметарот на топката е 9mm-10мм, големината е дизајниран да се вклопуваат повеќето slingshot. ★Голема Цена Комбинација на Голема Количина на 2100 Slingshot Топки.Тие се во круг на топки со мазна површина која овозможува лесно снимање.★Biodegradable и Растворени Материјал животната Средина-пријателски.Можете да користите slingshot топка за долго време.Тоа содржи значителна количина на slingshot топки и е голема за толку голема цена.Круг мазна муниција топки се направи секој шут повеќе ефикасно и точно.Причина за купување на нашата slingshot муниција топки ☆Голема количина на 2100 пелети од топки, голема за секој клиент ☆slingshot муниција топката направен од biodegradable глина што е пријателски за животната средина ☆Безбедна за да се удри во ѕидот на природни фрактура, не се враќа, побезбеден од челична топка.Можете да оставите slingshot муниција топки, каде и тоа нема да предизвика било каква штета на животната средина.Slingshot муниција топката е направен од глина што не е толку тешко како што се од нерѓосувачки челик топката. ☆Повеќе професионални, повеќе потешко, повеќе еколошки.Slingshot муниција топчиња се изработени од керамика глина што е biodegradable и глина може да бидат растворени во вода по 12 часа.Пакетот Вклучува : Црна slingshot муниција топки=700pcs Браун slingshot муниција топки=700pcs Жолта slingshot муниција топки=700pcs Сите кесички се пакуваат во ткаенина и кеси.Ние се стремиме да им понуди на секој клиент високо-квалитетни производи и услуги на клиентите. ☆Се задржи на slingshot муниција топки подалеку од дофат на деца во случај тие ќе го јадат. ★Безбеден Начин да се Практикуваат Стрелаштво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.