ГМ&НА 4 или 9 Slingshot Замена Бенд Сетови, Еластична Гума Тубуларна Бендови Компатибилен со Катапулт од Trumark,Daisy,Barnett,Marksman;Погоден за Сите Insert-Јарем-во-Цевка Resortera
Свеж

ГМ&НА 4 или 9 Slingshot Замена Бенд Сетови, Еластична Гума Тубуларна Бендови Компатибилен со Катапулт од Trumark,Daisy,Barnett,Marksman;Погоден

DEN 294.96

Достапно е за нарачката

✅БЕЗБЕДНО ВРЗАНИ за поголема издржливост и подолг животен век од другите брендови (кои едноставно да помине цевка преку дупка удирани со тупаници во друг крај.). ✅КОМПАТИБИЛЕН со повеќето insert-јарем-во-цевка стил slingshots, вклучувајќи TRUMARK, Daisy, Barnett, Marksman итн. ✅ЦЕНТАР-удирани со тупаници ТОРБИЧКА направени од микрофибер кожа.Тоа е супер светло, трајни и grippy.Со центар-удирани со тупаници дупка, можете лесно може да центар вашата муниција во торбичка за безбедност и точност. ✅СУПЕРИОРЕН во однос на ЕЛАСТИЧНОСТА, ЗА СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : Ние користиме високо квалитетни undyed природен латекс.Хемиски бои и вештачки жартиери направи вашиот slingshot/катапулт побавно.Нашите undyed природен латекс ви даде супериорна брзина, моќ и сигурност. ✅ДИМЕНЗИИ : Внатрешен Дијаметар : ~4 mm.Надворешниот Дијаметар : ~8 mm.Должина : 54.5 cm.Може да го намали активната должина најдобро одговараат на вашите потреби.На "слатката место" се смета за издолжување фактор на 5. На пример, ако вашиот нерешено должина е 80 см, вие може да сакате да го намали вашиот бендови да 16cm во должина.Спореди ја последната (осмиот) слика за да знаете како да се измери вашиот нерешено должина лесно.Повеќето лесно алатка за да се намали станот бендови во парчиња со иста коси.Една идеја алатка ако имате замрзнати вашите снимањето конфигурација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.