Goldboy Професионални Slingshot, Зглобовите Ракета Slingshot со Ласерски Поглед, Лов Slingshot за Возрасни со 4 Гумени Бендови Замена и 220 Муниција за Возрасни
Свеж

Goldboy Професионални Slingshot, Зглобовите Ракета Slingshot со Ласерски Поглед, Лов Slingshot за Возрасни со

DEN 1751.76

Достапно е за нарачката

На внимателно избрани материјали и одличната изработка обезбеди оваа slingshot е сигурен и издржлив.Снимањето сила на гума slingshot бендови е околу 15 Lb.4 Lb Максимална снимање сила : above15 Lb.Slingshot со ласерски очите и зглобовите заградата мерки 10 инчи долго, 7 инчи висина и тежина 1.Оваа slingshot е внимателно дизајниран за професионално снимање со нови материјали и црна изглед, рамката на slingshot е направен од нерѓосувачки челик, ласерски зрак, со цел уредот е направен од алуминиум.Пакет се вклучени : ★ 1x Slingshot ★ 1x Ласерски Поглед ★ 4x Завртка Алатки ★ 4x Замена Гума бендови ★ 120x Челик Slingshot Муниција Топки ★ 100x Кал Муниција Топки ★ 1x Пластична Кутија за Муниција Топки ★ 1x Пластична Кутија за Додатоци ★ 1x Замена Додатоци комплет ★ 1x Торба Функција : Материјал : високо квалитетен алуминиумски + нерѓосувачки челик Големина : 10inch*5.Магнетното прстени на врвката за околу поддржувач може да се одржи на челични топки и кал топки (Магнетни прав е додаден), можете да добиете куршуми брзо и лесно додека снимањето.Goldboy зглоб ракета slingshot е идеален за надворешна конкуренција, вежбање, фитнес катапулт и лов, исто така, одлично за бутик колекција.Максимална стрелиште : 165 FT (50 Метри) Висока цврстина алуминиум рамка со Голема брзина и висок напон гума бендови Ергономски се справи со Притисокот Прилагодливи Цврст Челик Рамка Зглоб поддржувач со магнетни прстени за да се одржи Муниција топки Зглоб поддржувач ви помага да се задржи на рамнотежа при снимање Ласерски поглед со фенерче помага да се стремите цел попрецизно Замена додатоци комплет ви дава копија од клучните компоненти На жлебот на дното на slingshot рачка овозможува слободно натпревар риболов додатоци.Пролетта на врвот на slingshot, може да се зголеми бендови тензија сила, која ќе добие повеќе стрелиште, максимален опсег е околу 165 FT (50 Метри).Предупредување : не се пука во луѓе или животни!.Професионални Slingshot за отворен и затворен целна снимањето и фитнес катапулт на fowling и риболов.Hight Квалитет Направени на издржливи алуминиумски материјали, овој лов slingshot можат да го издржат најмногу екстремни временски услови да биде хантер е најдобар пријател.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.