NIJIYEYEDEDIAN 2 парчиња Slingshots
Свеж

NIJIYEYEDEDIAN 2 парчиња Slingshots

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Пука 1/4" или 3/8" челик и 1/2" стакло шут.Одлично за очи и внимание на обука, забава, конкуренцијата и лов.Со солидна приклучок овозможува на slingshot да се користи за безбедност.Висок квалитет на гума бендови со faux-кожен џеб за задржување на муниција, кој ви даде силна цртање сила и добро позиционирање.Удобно и лесно да се одржи за двете деца и возрасни.Можете да научите како да се прецизно снимање - сите што е потребно е некои образование, некои пракса, и voila!Оваа моќна лов slingshot е доволно силна за да ловат зајакот,стаорец,птица и сите мали и средни плен.Пакет Вклучуваат:Slingshot ×2 Ammo Топки ×1 pack Material:алуминиум легура slingshotstainless челик зглоб bracetriple сила моќен гума bandswarning:не се пука во луѓе, тоа е опасно!Ве молиме во должина од 300 метри*300 метри празни простори употреба.Производите за нелегални активности е забрането.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.