cyrico Slingshot Муниција Топки, 1600 КОМПЈУТЕРИ Biodegradable Глина Slingshot Муниција 3/8 Инчи, Физички Хард Глина Топката 9-10мм
Свеж

cyrico Slingshot Муниција Топки, 1600 КОМПЈУТЕРИ Biodegradable Глина Slingshot Муниција 3/8 Инчи, Физички Хард

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Овие глина топки за slingshots се лесно да се соберат и да се обезбеди доволно енергија за да пука.Висока температура на печење процес опрема slingshot топки со висока цврстина и подобра отпорност на влага. 1600 КОМПЈУТЕРИ & ПОЛИЕСТЕР DRAWSTRING ТОРБА за ПАКУВАЊЕ - Се секогаш уморни од извршување тешки slingshot муниција?cyrico slingshot глина пелети се средна тежина и се полесни од челични топки.Голем учење алатка за деца да вежбаат пукање способност и погоден за лов или стрелаштво малку хрчаци и мали птици.(2) ве Молиме имајте во предвид дека неколку slingshot глина топки имаат недостатоци, како што се рамни површини или со чипови.Лесно да се раствораат во вода по 12 часа.Добредојдовте да контактирате со нас за замена или рефундирање ако не сте целосно задоволни со cyrico slingshot муниција biodegradable.(4) ве Молиме да ги задржи овие глина slingshot топки далеку од вашиот бебињата и НЕ ЈАДЕ!SPECIFICATIONColor : Црна, brown Material : Керамички clay Product тежина : 4.Квалитетот и вашето задоволство е наш врвен приоритет.Slingshot муниција топки се глина пракса круга, така што тие се скрши, освен кога удирање на целна(трупецот, стебло, рок, што и да е).КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРЕДНОСТИ НА CYRICO SLINGSHOT МУНИЦИЈА 3/8 Направени од biodegradable и dissolvable глина, овие slingshot муниција глина топки се мазни, глина чиста, не-токсични, и добро за околината.Одлично за пракса, отворено снимање и лов.Slingshot муниција топката има добро балансирана со лесни и тешки.Тркалезна форма може добро да се задржи на работи на траекторијата и овозможи да имаат за цел и да го затворите цели брзо, ефикасно и прецизно.BIODEGRADABLE & DISSOLVABLE МАТЕРИЈАЛ - Изработени од керамика глина, овие slingshot муниција глина топки се природни, biodegradable и нетоксичен.Хард глина топката ќе биде природно се скршени кога хит на ѕидот.Телефон : +1-972-677-9062 Email : Ludata Aftera Sale [email protected] & РИКОШЕТ ОТПОРНИ - дали некогаш сте се среќаваат rebounce и потоа погоди во близина на згради, windows, луѓе или дури и себе си?Добро, cyrico slingshot глина топки може да можете целосно да се ослободи од овие опасности.Во споредба со челични топки, овие глина slingshot топки погоди ѕидот на природата фрактура безбедно, која во голема мера може да го намали ризикот од рикошет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.