CHILION Slingshot Професионални Slingshots со врвка за околу Поддршка
Свеж

CHILION Slingshot Професионални Slingshots со врвка за околу Поддршка

DEN 1936.80

Достапно е за нарачката

Ергономија и солидна рамка со екстра-широк вилушка.Професионални станот на гумени бендот, лесно може да го замени.Количка за врвка за околу поддршка, зголемување на stabilities, лесно да се носат.Едноставен дизајн, совршено за снимање, моќен, точни и висока брзина.Подготвени за kinki, добро спакувани во кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.