AudeRhine Slingshot со Ласерски Поглед, Смола Брзо Притискање на Slingshot со Рамен Гумени Бендот и Ниво Мерач Катапулт
Свеж

AudeRhine Slingshot со Ласерски Поглед, Смола Брзо Притискање на Slingshot со Рамен Гумени Бендот и Ниво Мерач

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

ПРЕЦИЗНА ЦЕЛ : Висока светла ласерската светлина цел, ниво sighting уред, почетници исто така, може да погоди повеќе точни.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Извивам тактички рачка, удобен зафат, не се уморни, по долга дршка.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само unscrew и притиснете надолу се спушти на гумени бендот, и ги заостри завртки за да ја завршите инсталацијата.ЗДРАВ И СТАБИЛЕН : Aude Rhine slingshot е направен од високо-квалитет смола поликарбонат, кој е исклучително издржлив; контрола одговара на дланка подобро, ефикасно ја подобрува стабилноста.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Мали димензии, мала тежина и Преносни, лесно може да се стави во вашата патна торба;прецизниот шут од далечина на инфраред е во рок од 20 милиони;ЗАБЕЛЕШКА : Снимање на луѓето и на животните е забрането.Издржливи, Со Висок Квалитет.Голема отворено рекреација.Пука со камен, мермер, макбаскет, итн.Посебна целна референца дизајн, прецизност slingshot.Мали димензии, мала тежина и лесен за носење.Подобрување на снимање точност.Дојде и обидете се на нашиот ласер slingshot да ефективно да ги реши вашите грижи!.Издржливи, Висока Quality Great отворено recreation Shoot со камен, мермер, макбаскет, etc Special целна референца дизајн, прецизност slingshot Small димензии, мала тежина и лесен за carry Improve снимање точност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.