Myrtle Beach Јужна Каролина Сложувалка САД Град Панорама 500 Парчиња Загатки Образовни Интелектуална Decompressing Забавна Игра за Деца, Возрасни Дома Ѕид Оркестарот
Свеж

Myrtle Beach Јужна Каролина Сложувалка САД Град Панорама 500 Парчиња Загатки Образовни Интелектуална Decompressing

DEN 612.00

Достапно е за нарачката

Големина На & Експликација-Симпатична Печати Сложувалка - 500 Парчиња.Големина : 20.4 инчен x 15 инчи(52*38cm).Симпатична Печати Сложувалка - 1000 Парчиња.Големина : 30 инчен x 20 инчи(75*50cm).Дебелината на секое парче е 1/13 инчи, што е дебела доволно да се spliced.Ние исто така ќе ви испрати случајни на мрежа за складирање торба +А4 референца сликата.Високо Квалитетен Материјал-врши со 100% рециклиран ламинат картон, не-токсични.Тоа е здрав и се наведнуваат-отпорни.Посебни површината филм третман, боја останува свежина после долго време за складирање.Препорачуваме за деца на возраст од 8 и нагоре.Лесно да се Игра-Има-F писмо на задната страна на секоја загатки.Секоја загатка има соодветен број за полесно играње.И постои целосна форма слика како референца.Ќе сакаат да си играат со него.Интелектуална Игра & Образование Декомпресија Играчки : Загатки можат ефикасно да ги инспирира дете,на луѓето размислување, се обучуваат нивното размислување, расудување и трпеливост.Поради тоа што можат да се релаксираат на учесниците, сложувалката е исто така се смета како класичен повик игра.Добро за семејството на слободното време и за забава.Го прави голем дар - загатки за деца, возрасни, пријател се одличен подарок избори за роденден, празник, Божиќ.Загатки како подарок донесе уметност во секојдневниот живот!Тоа е голема игра за членовите на семејството, пријатели, тимска работа зграда итн.Боја : Јужна Каролина | Големина : 500pieces.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.