4 Пакет Случај за AirTag, Заштитна Силиконска Маска за Apple Airtags 2021 со Анти-Изгубени Keychain Прстен Ракав Носителот на Кожата Заштитник Случаи Tracker Пронаоѓач Локатор-Сјај Си
Свеж

4 Пакет Случај за AirTag, Заштитна Силиконска Маска за Apple Airtags 2021 со Анти-Изгубени Keychain Прстен Ракав

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

【Светат во темница】На меки силиконски случај светат во темница направи тоа лесно може да го најдете вашиот Airtags.Тоа ќе биде многу посветла во темница по под силна светла.(Случај САМО светат во темница, ве молиме да се стави тоа во темно место да се провери). 【Компатибилен со Air Tag 2021】ве Молиме потврдете го вашиот уреди пред да нарачате. (Air Tag не е вклучен). 【Симпатична Мачка Уво Дизајн】Тоа huges следење уред цврсто, не грижете се за лизгање, напукнување, чешање, или добивање на изгубени. 【Премиум Материјали】Направени од премиум силикони, површината се чувствува удобно и мека.Тоа ја Враќа оригиналната airtag дизајн, обезбедува максимална заштита. 【4 Keychain Вклучени】Доаѓа со 4 carabiner, кои лесно можат да бидат фиксни насекаде како автомобил за скролување,Куче, Мачка Пет Јака, училишни торби, паричници и така натаму.Лесно да се разменуваат каде ќе ги приложите вашите airtag на работите што сакате да ги пратите на.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.