TOAKA iPad Воздухот 4 Случај - Apple iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9 Инчен 2020 Мека Кожа Стојат Folio Случај Smart Cover, Авто Sleep/Wake, Документ Џебови & Карта Сопствениците, Повеќе Агли ?
Свеж

TOAKA iPad Воздухот 4 Случај - Apple iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9 Инчен 2020 Мека Кожа Стојат Folio Случај

DEN 813.60

Достапно е за нарачката

Целосен пристап до сите копчиња (Камери, што Зборуваат, Пристаништа, Јачина на звук, вклучување/Исклучување) на вашиот i Pad со случајот на.Покрај тоа, џеб надвор ви овозможува да ги чувате вашите датотеки што го прави е лесно за бизнис патување.Доживотна Гаранција на Сите наши случаи доаѓаат со живот замена на гаранција, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.