Издржливи Најлон Прилагодливи Радио Случај, 2 парчиња токи-Токи Држачот за Радио-токи-Токи Радио Дел токи-Токи Дел
Свеж

Издржливи Најлон Прилагодливи Радио Случај, 2 парчиња токи-Токи Држачот за Радио-токи-Токи Радио Дел токи-Токи

DEN 636.00

Достапно е за нарачката

Се прилагодат на полицијата, пожар одделенија, итен спасување персонал.Прилагодливи широк рамо, рака, само треба да се прилагоди еднаш, нема потреба за да се прилагоди секој пат, тоа е лесно да се носат.Големина 6.3 cm*3.5 см*12.5 cm, погодна за различни модели на воки-токи на пазарот.Различни носи методи, може да се стави тоа на половината, виси на градите, грбот на рамо, многу економичен и лесен за употреба.Направени од најлон материјал : тоа е многу издржливи и отпорни на абење.Големина 6.3 cm*3.5 см*12.5 cm, погодна за различни модели на воки-токи на пазарот.Различни носи методи, може да се стави тоа на половината, виси на градите, грбот на рамо, многу економичен и лесен за употреба.Направени од најлон материјал : тоа е многу издржливи и отпорни на абење.Прилагодливи широк рамо, рака, само треба да се прилагоди еднаш, нема потреба за да се прилагоди секој пат, тоа е лесно да се носат.Носат за слободни вашите раце, да не се тресат, погодно и уредни.Се прилагодат на полицијата, пожар одделенија, итен спасување персонал.

Основни својства

Product Name:
MSC-20D upgrade version universal walkie-talkie protective cover
Material:
nylon
Weight:
approx. 72.5g / each
Size:
approx. 6.3 x 3.5 x 12.5mm / 0.2 x 0.1 x 0.5inch
  :
Package List:
Protective cover x 2 :

Тие исто така купуваат со овој производ.