Kbrotech Велосипед Слушалки Spacer со Матични Врвот на Капа,Слушалки Ѕвезда Орев Одговара за 1 1/8-Инчен Пред Матични Вилушка 2/5/10мм 11pcs
Свеж

Kbrotech Велосипед Слушалки Spacer со Матични Врвот на Капа,Слушалки Ѕвезда Орев Одговара за 1 1/8-Инчен Пред

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Одговара за 1-1/8" 28.6 mm пред матични вилушка на MTB, BMX, планински велосипед, патот велосипед и сл. 8 парчиња алуминиумска Слушалки Изолација 2mm x2,5mm x3,10мм x3, слушалки ѕвезда ореви x1,Матични Топ Кап Покрие x1,Слушалки Гром x 1,Внатре дијаметар : 28.6 mm.Лесен и лесно да се инсталира.помогне да се подигне вашиот handlebar.Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал,ЦПУ заврши. 3 различни големина(2mm/5mm/10мм),тие може да се вклопат за вашето барање и да ги задоволи различните потреби.Пакет се вклучени : Вкупно 11 парчиња алуминиумска дел.8 парчиња алуминиумска Слушалки Изолација 2mm x2,5mm x3,10мм x3,и слушалки ѕвезда ореви x1,Матични Топ Кап Покрие x1,Слушалки Гром x .Внатре дијаметар : 28.6 mm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.