1 Сет Valentine' s Day Подарок Види Хривнија Поставите Девојки се Види Ѓердан Накит Set - Smart Watch
Свеж

1 Сет Valentine' s Day Подарок Види Хривнија Поставите Девојки се Види Ѓердан Накит Set - Smart Watch

DEN 861.60

Достапно е за нарачката

совршен за вашата облека, нагласува вашиот фестивал вкус и те прави повеќе карактеристична.Единствена нараквица со watch' s fashion прави да блесне во толпата.Прекрасен подарок за пријателите и семејството.Совршено за девојките декорација.Прави прекрасен подарок за вас и вашите најблиски.Металик текстура на површината сјае повеќе во толпата.Погоден за секоја прилика.Модните трендови се потенцира личен шарм.Совршен подарок за мајка, сопруга или пријател.Description This види собата е направен од високо - класа материјал кој е пријателски за вашата кожа.Карактеристики на уникатен дизајн, што е исклучителна и шик.Елегантен изглед е погодна за банкет, партии, датуми и семејни собири.Прави прекрасен подарок за вашите љубовници.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Нерѓосувачки челик, од легиран, циркони.- Големина : About17. 00 X11. 00 X9. 00cm/6. 68 X4. 32 X3. 54in.- Единствена нараквица со watch' s fashion прави да блесне во толпата.Прекрасен подарок за пријателите и семејството.- Металик текстура на површината сјае повеќе во толпата.Погоден за секоја прилика.- Модните трендови се потенцира личен шарм.Совршен подарок за мајка, сопруга или пријател.- Совршено за девојките декорација.Прави прекрасен подарок за вас и вашите најблиски.- совршен за вашата облека, нагласува вашиот фестивал вкус и те прави повеќе карактеристична.Пакет Вклучувајќи 1 x види n1 x хривнија n1 x ѓердан n1 x прстен n1 пар x обетки n1 x складирање кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.