Zeerkeer Деца Smart Watch Водоотпорен LBS Tracker Smart Watch за Деца со двонасочна Повик СОС Анти-Изгубени Алармот на Екранот на Допир, Камера Игри, Најдобриот Подарок за Девојчиња Мо
Свеж

Zeerkeer Деца Smart Watch Водоотпорен LBS Tracker Smart Watch за Деца со двонасочна Повик СОС Анти-Изгубени

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

Само овие броеви може да се користи за бирање на се види.【Whatsapp : +8615581010480】 Топло Совети : ☞Деца Мобилен Телефон Види можат да работат со SIM ИЛИ без SIM за да работи, тоа е само да се одлучите да го користите. ② - - - Потоа следат насоката на симбол и вметнување на Микро-SIM картичка во слотот. ????【LBS Tracker】 : Видите реално-време локација на Штрек.чувајте ги вашите деца безбедност. ★★★Како Да Се Постави?★★★ ① - - - Активирана sim преку вашиот телефон.Дизајниран да се направи вашето дете повеќе сакаат да дише.Кога детето е доведена во опасност, притиснете го копчето за СОС копчето за 3 секунди, тоа ќе се бира 3 телефонски броеви последователно се додека телефонот е поврзан. ????【Гласовен Повик】 : Деца може да се направи или да примате повици директно на штрек.Имаме одлични услуги на клиентите и професионална техничка поддршка. ⑤ - - - Тест во Стан Параметар : Чип : MTK6261 RAM/ROM : 32 M/32 M систем на Комуникација : GSM фреквенцискиот опсег : 850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz Quad Бенд Екран : 1.44" HD и висока чувствителност боја на екранот на допир, го прави работењето полесно и побрзо.Ова го спречува странци од тортурата на телефонот.4 ММ Види тежина : 43g Водоотпорен оценка : IP65 Пакет : 1 * деца smart watch 1 * полнење кабел 1 * упатството.Позиционирањето на се види е врз основа на вашата локација е КГ/a-gps сигнализација станица и, исто така, зависи од сигналот на мрежата во вашата област.Родителите може да додадете броеви во својот мобилен стан и да ги синхронизирате со нивните деца' часовници. ③ - - - Конечно, инсталирате на батеријата и задниот поклопец во низа. ????【СОС Итни Повици】 : Родителите може да поставите 3 итни телефонски броеви за контакт во мобилен стан.Локација на на види и стан телефон може да биде прикажана на мапата.44" HD обоени екран на допир Резолуција : 128*128 Камера : 80000 пиксели Батерија : 400m Ah литиум полимер батерија Внатрешна меморија : 32 MB Покрие материјал : Пластични (ABS+PC) на Рака материјал : Dow Corning храна одделение силиконски време на Полнење : 2 часа време во Мирување : 100 часа СТАН : Setracker2 Рака ширина : 20 MM вкупната должина на рака : 185 MM Главата големина : 52. ????【Училиште Режим】 : Ако не сакате вашето дете да биде нарушен од страна на на види во текот на класа време, можете да одат на мобилен стан "Прилагодувања", кликнете "Не Вознемирувај" за да го поставите време, а потоа ги исклучите сите функции, освен СОС.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.