Juniland Замокот Снежните Куќа и Автоматски Обновлив Воз снежна топка Боја се Менува Светлината Ефект Snowglobe Игра Зимски земјата на Чудата (Замокот и Воз)
Свеж

Juniland Замокот Снежните Куќа и Автоматски Обновлив Воз снежна топка Боја се Менува Светлината Ефект Snowglobe

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Изборот Замокот и обука на снежна топка.Со обновлив воз и светлосни ефекти.Игра традиционалните мелодија "Зимски земјата на Чудата".Совршен за дома декор во зимската сезона.Спакувани во еден опремени кутија за лесно складирање и kinki.По Одмор Продажба на Замокот и да се Обучи Снег Globe With прекрасна обновлив анимиран воз и светлина effects Built во механизам движење репродуцира мелодија "Зимски земјата на Чудата"Материјал : Стакло, вода, смола, iron Care : завршат gently Handle со care Keep далеку од екстремната топлина или cold Clean со парична казна сува крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.