iExcell 30 Компјутери SAE 1/4-20 x 2-1/2 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки Завртки Ореви Комплет
Свеж

iExcell 30 Компјутери SAE 1/4-20 x 2-1/2 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Штекер Копчето Главата

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

✔ Вклучува 15 Компјутери SAE Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки, Големина : 1/4-20 x 2-1/2". ✔ Вклучува 15 Компјутери 1/4-20 Ореви за да се Исполнат Различни Апликации. ✔ Материјал на Завртки и Навртки : не ' Рѓосувачки Челик 304, Висока Јачина И Анти-корозија во Разни Услови. ✔ Вклучува 1 Buc Хексадецимален Клуч, Хексадецимален Големина : 5/32", да се Вози Овие Навртки Удобно и Лесно, Материјал : Хром-Vanadium Челик, Никел Позлатен, Повисока Сила И Анти- ' рѓа. ✔ Пакет : Сите Овие Завртки, Навртки и Хексадецимален Копче Спакувани Во Здрав Лесно-користете Пластична Кутија за Складирање, Организиран Удобно и Лесно.Големина : 1/4-20 x 2-1/2".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.