KHOYIME LED Сон Catcher Светлина UpTree на Животот Ѕид Оркестарот со Кристално Камен рачно изработени Пердув Dreamcatchers за Спалната соба Бохемски Дома Декор Свадба Украс Занает П
Свеж

KHOYIME LED Сон Catcher Светлина UpTree на Животот Ѕид Оркестарот со Кристално Камен рачно изработени Пердув

DEN 2054.40

Достапно е за нарачката

【ГОЛЕМИНА на добри соништа се заробени во web, лизгање надолу за да некој спие. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】 : Ние секогаш сме одговорни за нашите производи и на нашите клиенти, Ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди задоволително решение.LED Сон Catcher : - Dreamcatcher Легенда : Кошмари да помине низ дупки и надвор од прозорецот, но добри соништа се заробени во web, лизгање надолу за да некој спие.- Одлична Декорација : Со прекрасниот кристално камен, ова рачно изработени пердув сон catcher е голем ѕид уметност за вашата домашна декорација.- Совршен Подарок : светне Dreamcatcher е Совршен Подарок за семејството, љубовник, деца и пријатели на родендени, Божиќ, Денот на Мајката и така натаму.Спецификација : - Детал Димензии : Дијаметар : 16cm/6.3 инчи, вкупната должина : 48cm/19 инчи.- Материјал : Природни пердуви, метал круг, домот, монистра и роуз кварц .- Главната Боја : Розова.Топло answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку големина отстапување се должи на рачно мерење.- Може да биде малку боја разликата се должи на екранот пиксели и светлина.100% Задоволството на : - Ние секогаш да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни производи и внимателен услуга.Ве молиме да се чувствуваат удобно купување на било какви производи во нашата продавница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.