Vie Природни Сон Catcher со Монистра, 11cm. 4 Помали Прстени, Розова
Свеж

Vie Природни Сон Catcher со Монистра, 11cm. 4 Помали Прстени, Розова

DEN 712.80

Достапно е за нарачката

ПРЕКРАСНА ТРАДИЦИЈА - Симболизираат копнеж за подобар живот.Е наменет за заштита на спиење индивидуални од негативна соништа.ДОБРИ СОНИШТА - ти спијам со сладок сон, секоја вечер.Тоа носи љубовта, светлината и позитивна енергија.Рачно изработени УКРАС - Секој објект рачно изработени во етичка состојба и хармонија со природата, weaved со традиционалните рачни техники.УБАВА УМЕТНОСТ - За дома, канцеларија, можете дури и да го користите како свадба партија и декорација.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - Тоа претставува благослов, да се молам за мир и среќа.Идеален подарок за некој процес на кошмар и страдањата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.