Vie Природни Capiz Сон Catcher 16 см - Пинк
Свеж

Vie Природни Capiz Сон Catcher 16 см - Пинк

DEN 382.08

Достапно е за нарачката

ПРЕКРАСНА ТРАДИЦИЈА - Сон catchers симболизира копнеж за подобар живот.Сон catcher беше наменета за да се заштитат од спиење индивидуални од негативна соништа.ДОБАР СОН Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот, добри соништа се заробени во мрежата, а потоа лизгајте надолу на пердув tassel на спиење лице.Ти спијам со сладок сон, секоја вечер.Тоа носи љубовта, светлината и позитивна енергија.Рачно изработени УКРАС - Секој објект рачно изработени во етичка состојба и хармонија со природата, weaved со традиционалните рачни техники.УБАВА УМЕТНОСТ - совршена домашна декорација.Одговара за дополнување на шарени соба, автомобил декоративни, дете соба, спална соба, седи соба, балкон, партија и свадба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - Тоа претставува благослов, да се молам за мир и среќа.Идеален подарок за себе, семејство, деца, пријатели или некој процес на кошмар и страдањата.Боја : Розова | Големина : 16 cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.