CHICIEVE Бела Сон Catcher Бела Boho Капчиња Чипка Тинејџерски Сон Catchers за Спалната соба 10.2 WX33.8 L
Свеж

CHICIEVE Бела Сон Catcher Бела Boho Капчиња Чипка Тинејџерски Сон Catchers за Спалната соба 10.2 WX33.8 L

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Димензии : Должина : 33.8 инчен/ 86 см, Кол : 10.2 инчен/ 26 см.МАТЕРИЈАЛ : МАТЕРИЈАЛ : Метал Круг , Лента,Бел Памук, Чипка.Единствен Бел круг сон catcher создава елегантен и тивка атмосфера за вашата Спална соба, Бебе туш, бојадисана, Dorm соба, Прозорецот.Убава ѕид оркестарот и одличен подарок!.Сон catchers симболизира копнеж за подобар живот.Таа е една од најубавите традиции на Мајчин Американците.Сон catcher беше наменета за да се заштитат од спиење индивидуални од лоши соништа, додека да им се овозможи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.