CHICIEVE Бел Пердув Сон Catchers Свадба Оркестарот бебе соба Оркестарот,Бебе Туш,Роденденски Подарок,Спална соба Ѕидни Украси Автомобил Виси Декорација Должина од 42 Инчи
Свеж

CHICIEVE Бел Пердув Сон Catchers Свадба Оркестарот бебе соба Оркестарот,Бебе Туш,Роденденски Подарок,Спална

DEN 1908.00

Достапно е за нарачката

Пердув Метал Fairc.Увезени. 1.СОВЕТИ-што треба навистина концепт за големината пред да ги купат. 2. Нашиот сон catcher вкупна должина 105cm /42",Голем Прстен дијаметар : 8 Инчен,. 3. Висок квалитет на природен mat Ierals,Нашиот Сон catcher = ВИСТИНСКИ Пердуви + ВИСТИНСКИ Памук Линија +ВИСТИНСКИ Железо Прстен +ВИСТИНСКА Рака Ткаат. 4.Сон catcher е совршен за племенски расадник boho дома декор или било кој повод!Совршен рачно изработени подарок за девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.