Салон за убавина Количка Количка Пиедестал Возен Количка ,Алуминиум Легура Салон Бањата Стојат Ролери Количка ,Професионални Убавина Возен Количка Салон Опрема ABS
Свеж

Салон за убавина Количка Количка Пиедестал Возен Количка ,Алуминиум Легура Салон Бањата Стојат Ролери Количка

DEN 1507.20

Достапно е за нарачката

Широка примена : услугата лента на убавината кошничката има широк спектар на значења, погоден за лаборатории, клиники, Бањи, козметички салони, па дури и канцелариски згради, болници, ветеринарните амбуланти, итн. Високо-квалитетни материјали и стилски дизајн : Оваа убавина ролери шетач е направен од висок квалитет на алуминиум легура тело + ABS матирано панел материјал.Вие само треба да го поставите на сите делови и да додадете шрафцигер, и инсталацијата може да се заврши во рок од неколку минути. Лесен за инсталација : структура на возен количка е многу едноставна.Можете да го поставите вашиот инструмент постојано.Таа се чувствува како деликатна како на кожата, и не е лесно да се нула, стабилна и издржлив, лесен да се соберат/расклопување, и одговара Хуманизирано се справи со дизајн, лесно да помогнам и да се повлече. Коса салон количка : Одлично врвот работа површина, може да се чуваат на различни инструменти и други предмети.Чувајте ги вашите лични предмети организирани.Со послужавник, таа може да се користи за чување на убавината лосион, салон додатоци, козметика, производи за нега, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.