Newmind Нерѓосувачки Челик Тело Отстранување на Влакна се Држиме Восок Шанса Апликатори Шпатула за Обновливи Дрвена Рачка 9inch
Свеж

Newmind Нерѓосувачки Челик Тело Отстранување на Влакна се Држиме Восок Шанса Апликатори Шпатула за Обновливи

DEN 693.60

Достапно е за нарачката

* Примена : Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, како што веѓите, бикини области и други помали или подетални област. * Големина : 24.5х5.3x1.6cm/9.6x2.1x0.6inch, мала големина добро се вклопува на вашиот веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби. * Професионално високо квалитетни нерѓосувачки челик шанса spatulas со лесен за контрола дрвена рачка. * Мазна и Чиста, Еднократно, лесен за чистење, трае цел живот,ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите. * Го задржува дозволувајќи им на восок да се шири понатаму, погодни за употреба со топла & топла восоци.Опис : - Добро стокмено, направени со лесен за контрола дрвена рачка и трајни производи од не ' рѓосувачки челик - За употреба со лента восок за потенки восок апликација - го Задржува дозволувајќи им на восок да се шири понатаму - Еднократно, лесен за чистење, трае цел живот - Size : 24.5х5.3x1.6cm/9.6x2.1x0.6inch Package Вклучува : 1x Восок Шпатула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.