WavHello SoundBub, Бел Шум Машина и Bluetooth Звучници | Преносни и Батерија On-the-Go Младата Shusher & Бебе Спие Помош Звук Soother - Бела на Bunny, Бела
Свеж

WavHello SoundBub, Бел Шум Машина и Bluetooth Звучници | Преносни и Батерија On-the-Go Младата Shusher & Бебе

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

ПРЕМИУМ ЗВУК ОПЦИИ : Sound Bub звук на машина ќе помогне на вашето бебе заспијте да спие со 6 lulling изградена-во бел шум песни (и континуирано да се игра опција!) на располагање на допир на едно копче.Или изберете од 11 дополнителни бел шум машина звуци на располагање во нашата Voice Share мобилен стан преку Sound Bub е Bluetooth способност.ДИЗАЈНИРАН ЗА ПОГОДНОСТ : Дали сте прв пат мајка или четврт-време на мајка ми, нема тврдејќи дека леснотијата на користење е клучен фактор.Тоа е причината зошто ние дизајниран Sound Bub со интегриран клип кој придава на било шетач или столче и двојки како се залагаме за расадник.И, бидејќи тоа е компактен и батерија, тоа е крајната во преносливост и лесно може да оди никаде и вие.ПРОМОВИРА СЕМЕЈНИТЕ ВРСКИ : спарен со нашите Voice Share мобилен стан, на Sound Bub се отвора нов свет на семејството сврзување преку милји.Тоа ви овозможува не само што ќе играат на вашиот сопствен музика и листи со песни, но, исто така, гласовни пораки од бабата, а lullaby испеана од татко додека тој е на патување или дури и снимени кревет-време книга прочитана од страна на омилена тетка пред спиење.ИЗБЕРЕТЕ ТАЈМЕР ИЛИ КОНТИНУИРАНО се ИГРА : Нема потреба да се грижите за вашето дете будење неочекувано, кога звукот се прекинува бидејќи Sound Bub вклучува 30, 60 ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.