Yogasleep Бебе Soother Звук на Машина | Бел Шум Звук на Машина за Бебе & Деца | Ноќ со Светлина, Sleep Timer, Гласовна Снимка, и Смирувачки Lullabies | 101 Ноќ Судење
Свеж

Yogasleep Бебе Soother Звук на Машина | Бел Шум Звук на Машина за Бебе & Деца | Ноќ со Светлина, Sleep Timer,

DEN 887.76

Достапно е за нарачката

ЕФИКАСНО МАСКИ БУЧАВА : Сакан од генерации од 1962 година, Yogasleep е доверлив лидер во бел шум машини и создал нашиот потпис звук – благотворно амбиентални звуци на брзаат воздух.Бебето Soother ви дава богати Yogasleep звук во лесен и пренослив единица која маски одвлекување на вниманието да им помогне на бебето да спие. 5 CURATED СПИЕЊЕ ПЕСНИ & SLEEP TIMER : Изберете од пет curated спиење звуци, вклучувајќи утроба звуци, браун бучава, нашиот потпис фан-базирани Dohm звук, океанот, сурфање, и lullaby.Корисничко подесување на тајмерот за спиење со три прилагодувања е совршен за нап планови.VOICE RECORDING ФУНКЦИЈА : да се Смири бебето да спие со снимање на вашиот сопствен глас shushing или нежно пеење.Совршен за употреба кога вашето дете е со бејбиситерка или баби и дедовци.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Бебето Soother лесно да се лизга во пелена торба, ранец или tote, и доаѓа со lanyard за лесно прицврстување на шетач или бебето превозникот.USB ПОЛНЕЊЕ : Бебето Soother е USB-полнење и работи 8+ часа на едно полнење.Вклучува USB кабелот, па лесно можете да ја дополните on-the-go.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.