BEREST Батерија Спиење Soother Чукање на срцето Онанирачки Мечка, Бебе Плаче Сензор Lullabies & Shusher Бел Шум Машина, бебе соба Оркестарот Ноќ Светлина Проектор, Деца Креветчето
Свеж

BEREST Батерија Спиење Soother Чукање на срцето Онанирачки Мечка, Бебе Плаче Сензор Lullabies & Shusher Бел

DEN 815.76

Достапно е за нарачката

1.❤ 【Совршен Бебе Туш Подарок】BEREST бебе спие soother мечка е супер меки поспан кадифен играчки со звуци и светло.Преносни и симпатична дизајн кој вашето бебе ќе сакаат да се умилкувам на телото. 2.❤ 【Чувствителни На Бебето Плаче】BEREST мед мечка има плаче сензор кој веднаш се репродуцира lullaby, бел шум, утробата на мајката чукање и човечки shusher на звук.Нема потреба за да се нагоре за да го смири бебето, повеќе пати во една ноќ. 3.❤ 【Шарени Месечината & Ѕвездена Ноќ Светлина на Екранот Проектор】 Притиснете светлина проектор потоа шарени галакси на ѕвезди во темнината.Светлината копчето полека згаснува во различни бои за да го фати вашето бебе е внимание и смирување нив да спијам. 4.❤ 【Литиум Батерија】 Bulit-во литиум батерија за да се спаси многу од батеријата цена.Откако батеријата е целосно натоварен, уредот ќе игра за повеќе од 20 часа, без потреба да ја полните за долго време. 5.❤ 【Велкро рака прикачена】 Слатка магија Велкро рака дизајн на грбот на мечка кадифен, совршен за автомобил вози, прошетки во шетач ,бебе кревет & бебе туш.Секогаш се со вашето бебе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.